butchery2

Restauracje Sami Swoi

Lubimy polską kuchnię. Bardzo. Dlatego tutaj zawsze możecie liczyć na rodzime dania. Oczywiście przygotowane w zgodzie z polską tradycją. Ale to nie wszystko, bo jednak cenimy sobie różnorodność. Dlatego w karcie menu nie brakuje potraw z innych rejonów świata. A poza tym co jeszcze w ofercie? Relaks i wypoczynek w urokliwie urządzonym wnętrzu oraz pogodna obsługa. Zawsze, bo tacy właśnie jesteśmy.

Catering na miarę

Przygotowaliśmy setki imprez i nie ma granicy, po przekroczeniu której moglibyśmy powiedzieć: dość! Tak to działa, gdy się lubi i szanuje własną pracę. Do tego należy dołączyć fakt, że jesteśmy rzetelni oraz profesjonalni. I zawsze mamy ochotę na kulinarne przygody. Dlatego nasi klienci mogą czuć się przy nas pewnie, folgując swej wyobraźni w kwestii planowanej uroczystości. Mówiąc krótko, nie organizujemy nieudanych imprez – nie mamy do tego właściwych kompetencji.

Sukiennice 7

To miejsce wyjątkowe. Bo Sukiennice 7 poza fantastyczną kuchnią urzeka atmosferą, dzięki czemu goście nie przychodzą do restauracji – przychodzą do miejsca, gdzie czują się swobodnie jak w swej prywatnej przestrzeni, a zarazem traktowani są jak gwiazdy wieczoru. I co istotne, bezpośredni kontakt z kucharzami pozwala im stać się współtwórcami sztuki kulinarnej. Oczywiście tylko w pewnym zakresie, wszak nasi kucharze wskazówek nie potrzebują, ale o gustach chętnie porozmawiają.

Domowe smaki

Chcemy, aby każdy mógł poczuć się tu jak w domu. Bezpiecznie i przyjaźnie. Ktoś może powiedzieć, że to banalne hasło, ale nam właśnie taki klimat udało się tu osiągnąć. Składowe sukcesu to: pyszne jedzenie, przytulny wystrój oraz życzliwa i ciepła obsługa. Przyjdźcie do nas, usiądźcie wygodnie i odpocznijcie na moment od codziennych stresów. Jak w domu.

Butchery&Grill

Dużo znakomitego mięsa – to właśnie serwujemy w naszej restauracji. W związku z czym zapraszamy do nas przede wszystkim wytrawnych mięsożerców. To z myślą o nich powstał lokal Butchery&Grill – pierwsza restauracja, w której liczą się głównie potrawy mięsne, czyli w tym wypadku dania z najlepszej jakości wołowiny. O świetnych kucharzach wspominamy na końcu, bo wydało nam się oczywiste, że będziecie przekonani, iż właśnie tacy tu pracują.

Sushi Tai Restaurant

Od dawna jesteśmy urzeczeni egzotyką potraw kuchni japońskiej. Zapytaliśmy więc siebie pewnego dnia: dlaczego nie założyć własnej restauracji z sushi? Odpowiedzieliśmy sobie nieco później, otwierając Sushi Tai Restaurant, będące jedynym lokalem z potrawami kuchni japońskiej na warszawskim Lotnisku Chopina. Serwujemy tu wyśmienite potrawy i urzekamy wyjątkowym wystrojem. W rynnie dookoła baru nasi goście mogą podziwiać dryfujące łódki z zestawami sushi. Tak, zdecydowanie lubimy to miejsce.

The Irish Pub Guinness

Nasz pierwszy lokal. Opiszemy go Wam w możliwie najprostszy sposób: wyborne irlandzkie piwo, świetny klimat, doborowy personel i tysiące historii do wysłuchania, wszak Pub Guinnes funkcjonuje już od prawie 30 lat. I ma się bardzo dobrze.

Sale Etno

Jeśli pragniesz zorganizować imprezę okolicznościową i poszukujesz odpowiedniej przestrzeni, możesz nam zaufać – mamy coś specjalnie na tę okazję. Właściwie to mamy coś na każdą okazję. Niezależnie od charakteru przyjęcia – czy będzie ono biznesowe czy weselne – wszystko zostanie przygotowane tak, by sprostać wymaganiom naszych klientów. Przestrzeń, jaką oferujemy, nadaje się na każdą okoliczność. Jest przestronna, urządzona ze smakiem, dając pole do popisu zarówno tancerzom na przyjęciach, jak i osobom, które w kameralnej atmosferze potrzebują prowadzić wszelkiego rodzaju prezentacje.


Read and Leave a Comment (0)

Leave a Comment