• Józef Krawczyk laureatem plebiscytu Ikony Biznesu Wrocław pobrane

  Ikony Biznesu to społeczny program Wrocławskiej Izby Gospodarczej. Jego celem było wyróżnienie przedsiębiorców, którzy swoje pierwsze kroki w biznesie stawiali już w okresie transformacji gospodarczej i do dziś swoją aktywność kierują na tę dziedzinę życia. Uhonorowanie osób, które rozwinęły swoje firmy, przetrwały zderzenie z otwartym, wolnym rynkiem Europy i kapitałem zachodnich koncernów. Dzięki ich pracy firmy, które prowadzą, stały się powszechnie znanymi i cenionymi.

  Kryteriami wyboru nominowanych do tytułu były m.in minimum 20-letnia udokumentowana aktywność gospodarcza w sektorze prywatnym, niekaralność za przestępstwa oraz relatywne do branży wysokie zatrudnienie.

  Na pamiątkę tego wydarzenia utworzono księgę Ikon Biznesu z wywiadami jej laureatów. Księga została wydana w 100 egzemplarzach. Jeden z nich można zobaczyć w Muzeum Miejskim we Wrocławiu.

 • Złoty Jeleń – reaktywacja Clipboard05

  Kultowy Jeleń w nowej odsłonie znów otwarty! Po kilku latach nieobecności na wrocławskiej mapie gastronomicznej powrócił Złoty Jeleń. Steki, dziczyzna ryby i owoce morza – wszystko w najlepszym wydaniu.

 • Trzecia restauracja Domowe Smaki już otwarta! Clipboard04

  To już trzeci lokal Domowe Smaki otwarty w Polsce – tym razem w warszawskiej galerii – Centrum MODO 

  Domowe Smaki są już dostępne we Wrocławiu w Centrum Factory oraz w Warszawie w Factory Outlet. Podstawą menu stanowią dania kuchni polskiej. Inspiracje do udoskonalania dań czerpane są jednak z całego świata.

   

 • Nowy projekt. Burgery po amerykańsku BurgerBistro1

  burger-bistro2

  Burger Bistro to nasz najnowszy projekt. Restauracja działa w nowo powstającym centrum handlowym- Galeria MODO pomiędzy ulicami Łopuszańską a Bakalarską. Centrum zaoferuje 16 tys. mkw. sklepów i usług. W Burger Bistro serwujemy burgery wyłącznie z najlepszej wołowiny. I te klasyczne, i te bardziej retro.

 • Sukiennice 7 male - www - krawczyk - IMG_005507

  male - www - krawczyk - IMG_005507Sukiennice 7. To nasz najnowszy projekt we Wrocławiu. Jest nieco inna niż pozostałe. I to dobra wiadomość. Mamy kuchnię na żywo, a goście mogą współtworzyć dania z kucharzami. Przyjdźcie do nas i przekonajcie się, jak  to działa. A działa świetnie!

 • Butchery&Grill Clipboard01

  Butchery Katowice 012W Katowicach postawiliśmy restaurację Butchery&Grill. To już drugi lokal, po Wrocławiu, gdzie codziennie sprowadzamy świeże i soczyste mięso, by móc dogodzić najbardziej wytrawnym smakoszom wołowiny.

 • O restauracjach butchery2

  butchery2

  Restauracje Sami Swoi

  Lubimy polską kuchnię. Bardzo. Dlatego tutaj zawsze możecie liczyć na rodzime dania. Oczywiście przygotowane w zgodzie z polską tradycją. Ale to nie wszystko, bo jednak cenimy sobie różnorodność. Dlatego w karcie menu nie brakuje potraw z innych rejonów świata. A poza tym co jeszcze w ofercie? Relaks i wypoczynek w urokliwie urządzonym wnętrzu oraz pogodna obsługa. Zawsze, bo tacy właśnie jesteśmy. Czytaj więcej →

Read and Leave a Comment (0)

Leave a Comment