Nie rzucamy słów na wiatr

Nie rzucamy słów na wiatr. Lubimy natomiast przedstawiać fakty. Osiągnęliśmy wiele. I to jest fakt. Jesteśmy największą firmą gastronomiczną na terenie Wrocławia. Zatrudniamy ponad 200 osób. Nasze lokale postawiliśmy w wielu miastach Polski. Wrocław, Łódź, Warszawa, Bytom, Kraków, Poznań - tam szyld Restauracje Krawczyk uczyniliśmy rozpoznawalnym.

Zaczynaliśmy w 1988 roku. Pub Guinness był pierwszym lokalem, który otworzyliśmy. Funkcjonuje on na wrocławskim rynku do dziś i, prawdę mówiąc, zasługuje na osobną historię. Wielka popularność tego lokalu, to coś, o czym lubimy mówić. Głośno i dużo - ale o tym innym razem.

Niewiele później po otwarciu Guinness Pubu otworzyliśmy Grill Pub Pod Złotym Jeleniem. I taki był początek naszej działalności. Czy mógł być lepszy? Nie wydaje nam się. Dla nas to zawsze będzie powód do dumy.

W 1999 roku otworzyliśmy Gospodę Wrocławską oraz Restaurację Rybną, gdzie podajemy dania kuchni polskiej, europejskiej oraz japońskiej, i gdzie udowadniamy, że dobre samopoczucie to kwestia świetnego jedzenia.

W roku 2001 rozpoczęliśmy tworzyć sieć restauracji Sami Swoi. Do dziś w całej Polsce postawiliśmy kilkanaście takich lokali. Galeria Dominikańska we Wrocławiu. Galeria Centrum - Stary Browar w Poznaniu. Galeria Kazimierz w Krakowie. Port Lotniczy Okęcie w Warszawie. Port Lotniczy w Poznaniu - to część miejsc, gdzie znajdują się restauracje Sami Swoi.

W ostatnim czasie otworzyliśmy restaurację Sukiennice 7. Miejsce ciepłe i przyjemne. Po prostu. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Pragniemy budować życzliwą atmosferę oraz dawać osobom, które trafiły do naszej restauracji, tyle powodów do jej ponownego odwiedzenia, ile mamy dań w karcie.

Restauracje Krawczyk to marka, o którą dbamy jak o największe dobro. Zależy nam, by ją rozwijać. Dlatego nie zamierzamy stać w miejscu. Nigdy tak nie było. Nasza ekspansja trwa - tam, gdzie wielu gotów jest spocząć, my widzimy kolejny etap rozwoju. Jesteśmy ambitni i zdeterminowani. Cierpliwi również. Ale przede wszystkim lubimy pracować.


O nas

Restauracje Krawczyk to największa we Wrocławiu firma gastronomiczna. Nie udałoby się nam tego osiągnąć, gdyby nie ludzie, których spotkaliśmy na swej drodze. to wraz z nimi zbudowaliśmy solidną markę. Bo otaczamy się osobami, które są podobne do nas - które nigdy nie stoją w miejscu z własnej woli, które wiedzą, że od życia zawsze można wymagać więcej.

Pytanie, które lubimy sobie zadawać, brzmi tak: skoro osiągnęliśmy tak wiele, co może nas zatrzymać? Wierzymy, że niewiele.

Nie osiągnęlibyśmy tego, co mamy, gdyby nasze wartości były inne. Naszym celem od początku był rozwój. I tak pozostanie do samego końca. Tak funkcjonujemy i pomimo wielu powodów do zadowolenia nigdy nie będziemy mieli dość. Jesteśmy ambitni i pracowici. I dobrze nam z tym.