Najnowszy projekt. Burgery po amerykańsku


burgerBurger Bistro to najnowszy koncept firmy Restauracje Krawczyk sp. z o.o., który wciąż się rozbudowuje. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie doskonałego produktu łączącego w sobie najwyższą jakość jednocześnie za przystępną cenę.
W lokalu serwowane są głównie burgery i steki wyłącznie z produktów najwyższej jakości. Oprócz tego w menu można znaleźć sałatki, desery oraz napoje alkoholowe.. Pomimo, iż restauracja należy do segmentu casual dining to wszystkie dania przygotowywane są z dużą dbałością o jakość i świeżość składników oraz starannością o estetyczny wygląd.

Wnętrze lokali Burger Bistro wyraźnie nawiązuje do amerykańskich dinerów z lat 60-tych XX wieku czyli najwyższa jakość za przystępną cenę. Charakterystyczne elementy wystroju to długi bar wykończony ceramiką oraz mnóstwem chromu, ze stołkami barowymi na chromowanych nogach, a wzdłuż ścian miękkie, wygodne kanapy. Wszystko wykończone w wyraźnych kolorach i motywach geometrycznych charakterystycznych dla Art Deco. Dopełnieniem całości jest muzyka popularna w tamtych latach.

www.burger-bistro.pl

 

Warszawa
Restauracja Burger Bistro
Dom Mody MODO

ul. Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa
tel. 601822066
email: modo@burger-bistro.pl

 

 

 


Read and Leave a Comment (0)

Leave a Comment